بیوگرافی کامل بابک جهانبخش + عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری

دسته بندی : بیوگرافی

آهنگ جدید بابک جهانبخش،آلبوم جدید بابک جهانبخش،آهنگ پیشواز بابک جهانبخش،بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده،بیوگرافی بابک جهانبخش ویکی پدیا،بیوگرافی کامل بابک جهانبخش،عکس و بیوگرافی بابک جهانبخش

بیوگرافی کامل بابک جهانبخش + عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری

برای مطالعه بیوگرافی به ادامه مطلب مراجعه کنید …

بیوگرافی کامل بابک جهانبخش + عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری

بابک جهانبخش (با نام شناسنامه‌ای علی جهانبخش) متولد ۱ فروردین ۱۳۶۲ در بوخوم آلمان، بابک جهانبخش از خوانندگان پرمخاطب موسیقی پاپ ایران. مدرک تحصیلی او دیپلم تجربی می‌باشد. او با مروارید شهریاری ازدواج کرده است که حاصل این ازدواج پسری با نام آرتا میباشد.
بیوگرافی کامل بابک جهانبخش + عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری
بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. و سپس به دنبال مدرك صدا گذاري موسيقي رفت و اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود. او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۱۳۷۶ و در سن ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تأیید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.
برندهٔ تندیس بهترین قطعهٔ موسیقی پاپ، بخش کارشناسی، از اولین جشنوارهٔ سالانهٔ موسیقی ما در سال ۱۳۹۱
بابک جهانبخش که آلبوم « اکسیژن » او مرور خوبی برای خاطره‌های «من و بارون» بود حسابی مشغول پدر شدنش است و معتقد است که با به‌دنیا آمدن آرتا بزرگ شده است. پای صحبت‌های او نشستیم تا ببینیم بازتاب‌های انتشار آلبوم اکسیژن چگونه بوده و تصمیم بابک برای ندادن آلبوم جدی است یا نه

«بابک جهانبخش» مهمان برنامه «امروز هنوز تموم نشده» شد و در این برنامه بابک جهانبخش ابتدا درباره شخصیت و خصوصیات فردی اش گفت: بعلت انتظارات بالایم از دوستی ها و اینکه فکر می کردم از دوستی ها متقابل سودی نمی برم، بنابراین مدتی تنهایی را انتخاب کردم. بگفته وی آدم ساکت و آرامی هستم و بسیار احساسی و در واکنش به صفت “سلطان احساس” که طرفدارانش به او دادند، گفت: از همه دوستان، طرفداران و مردم عزیز خواهش می کنم من را فقط و فقط بابک جهانبخش بدانند نه سلطان احساس یا چنین نام هایی.

به آهنگ هایم خیلی شبیه هستم

این خواننده موسیقی پاپ درباره نوع سبک موسیقی هایش و این که چقدر شبه ترانه هایش است با صراحت گفت: من عین ترانه هایم هستم و اصلا ترانه هام، خود من هستند چون آنها را با تمام وجودم خلق می کنم.

بابک جهانبخش در واکنش به سوال پدرام کریمی مجری برنامه امروز هنوز تموم نشده که چرا اکثر ترانه های تو غمگین است گفت: شاید این طور باشد اما در بطن ترانه های من امید موج می زند.

وی خواست مخاطب و نزدیک بودن کارکترش به ترانه های اینچنینی را دو علت اصلی خواندن کارهای غمگین می داند و می گوید: من هیچ وقت خواندن ترانه های تلخ را دوست نداشتم بنابراین همیشه سعی می کنم در کارهایم روح امید موج بزند چرا که آدمی به امید زنده است.

این خواننده آلبوم اکسیژن درباره ضعف ها و نقاط قوت موسیقی پاپ در کشور گفت: ما در یک برهه ای موسیقی تقلیدی صرف داشتیم اما پس از یک پوست اندازی در هنر موسیقی در بین سال های 82 و 83 تعدادی جوان خواننده با تولید آثار بسیار خوبی دست به تغییراتی زدند و  این هنر تقلیدی و کپی شده را تغییر دادند.

وی با انتقاد از کارهای مارکتی و بازاری غیرماندگار در عرصه موسیقی، ضعف مدیریت را علت ظهور چنین آثاری می داند و می گوید: وقتی موسیقی را به دو دسته زیرزمینی و روزمینی تفکیک کنیم چنین اتفاقاتی در خوانندگی قابل پیش بینی خواهد بود.

بابک جهانبخش با نادرست خواندن سیاست ممنوع الصدایی و ممانعت از فعالیت برخی خوانندگان تاکید کرد: من معتقدم دفتر موسیقی وزارت ارشاد در ابتکاری می تواند با اعلام فراخوانی، این اجازه را به همه خوانندگان سبک های مختلف بدهد تا با مدیریت صحیح، قالب ها و ساختارهای آنها را اصلاح و با نیاز جامعه مطابقت دهد.

بدون پشتکار ترانه ای سروده نمی شود

بابک جهانبخش پشتکار، تلاش و شناخت مخاطب را رمز موفقیتش در عرصه موسیقی دانست و گفت: باید عاشق کارت باشی تا بتوانی اثری ماندگاری در موسیقی به ثبت برسانی و این نه به پارتی نیاز دارد و نه پول. وی افزود: در مسیر خوانندگی ام نه پدر پولداری داشتم و نه حمایت مالی خاصی شدم و فقط از حمایت معنوی خانواده بخصوص پدرم برخوردار بودم که به من پشتگرمی داد تا با قوت به کارم ادامه بدهم.

به نیاز مخاطبم همیشه احترام گذاشتم

بابک جهانبخش می گوید: تولید یک آلبوم بسیار کار دشواری است و من در ساخت ترانه هایم احترام خیلی زیادی به مخاطبان جوان و طرفدارانم می گذارم بطوریکه بیش از80 درصد کارهایم را براساس نیاز مردم تهیه می کنم و 20 درصد مابقی فکر و علاقه خودم است. بگفته وی من میدانم مخاطب از من چه سبک از موسیقی را می خواهد و من اصلا” عادت ندارم فقط سلایق شخصی ام را به مردم تحمیل کنم. جهانبخش آلبوم اکسیژن را مثال زد و گفت در این آلبوم یک ترانه بسیار متفاوتی خواندم که خیلی از دوستان به من گفتند که این چه سبکی بود که خواندی. وی تصریح کرد: باید به مخاطب احترام گذاشت چرا که او به من باور دارد و آن سبکی را که دوست دارد از من می خواهد چون با این سبک به آرامش می رسد.

توبه کردم و آلبوم هایم را دیرتر  منتشر می کنم

بابک جهانبخش در بخش دیگر از صحبت هایش در برنامه امروز هنوز تموم نشده با اشاره به خستگی ناشی از اجرای کنسرتهای مختلف گفت: انتشار زود به زود آلبوم هم تبعاتی دارد که برای اینکه به آن مبتلا نشوم قصد دارم آلبوم هایم را با فاصله زمانی بیشتر منتشر می کنم. این خواننده جوان کشورمان همچنین از ورود آلبوم جدیدش به نام “مدار بی قراری” از نمیه نخست شهریور امسال خبر داد و گفت: پس از ورود این آلبوم دیگر یک نفس راحت می کشم.

بلیت کنسرت ها گران نیست بلکه درآمدهای مردم کم شده

بابک جهانبخش در واکنش به گرانی بلیت کنسرتها گفت: من معتقدم قیمت بلیت گران نیست بلکه درآمد و دریافتی مردم اندک است که نمی توانند به کنسرتها بیایند. او افزود: در تمام دنیا هزینه بلیت کنسرت و سینما خیلی خیلی  گرانتر از ایران است.

وی با اعلام آمادگی برای برگزاری کنسرتهای ارزان در مناطق جنوبی شهر افزود: من حتی حاضرم دستمزدم از بابت کنسرتها را به پایین ترن مبلغ برسانم تا افراد بیشتری به سالن های برگزاری کنسرت بیایند اما متاسفانه هزینه سالن های برگزاری کنسرتها بسیار بالا است و تهیه کنندگان کنسرت باید بیشتر مراعات دوستاران هنر را بکنند.

دربرنامه امروز هنوز تموم نشده سه ترانه به نامهای امام رضا(ع)، ایده آل و اکسیژن با صدای بابک جهانبخش پخش شد.

امروز هنوز تموم نشده به تهیه کنندگی احسان ارغوانی کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که روزهای یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه ساعت 16 از این شبکه به روی آنتن می رود.فارس نیوز

بابک جهانبخش تا کنون تک آهنگ های بسیاری خوانده است که تک آهنگ روزای ابری که قطعه اخیر او میباشد

بابک جهانبخش مبانی آهنگسازی و تنظیم و دوره‌های تئوریک موسیقی را زیر نظر استادهای بزرگ موسیقی همچون مرتضی دلشاد، مجتبی میرزاده، مسعود میردامادی و… طی کرده و با موفقیت به اتمام رسانده‌است.

بیوگرافی کامل بابک جهانبخش + عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری

بابک جهانبخش درباره ی ساخت کارهای خود گوید:

با فکر اکسیژن را منتشر کردم با اینکه آلبوم « اکسیژن»با توجه به موفقیت چشمگیری که «من و بارون» داشت و فاصله زمانی کمی از آلبوم قبلی منتشر شد، در موقعیت خطرناکی بود، اما من با تفکر این کار را انجام داده بودم. با این فکر که هنوز اتفاق‌های زیاد و خوبی در ادامه «من و بارون» در ذهن من است که می‌توانم روی پروژه اکسیژن آن را پیاده کنم اما متاسفانه بازخوردها برایم کمی عجیب بود که خیلی‌ها برای انتشار این آلبوم شمشیر را از رو بسته بودند چون اصلا توقع نداشتم که آلبوم را نشنیده نقد کنند ولی خدا را شکر اتفاقی که من دنبال آن بودم با «اکسیژن» افتاد. در این سال‌ها به یک چیزی رسیده‌ام که وقتی یک اتفاق خوبی راجع به یک آلبوم، فیلم یا هر چیزی می‌افتد یکسری آماده نشسته‌اند تا کار بعدی آن آدم را بکوبند و بی ارزش کنند. اگر چه طبیعی است که سطح توقع مخاطبان بالاتر می‌رود اما عده‌ای به خصوص از اهالی رسانه شروع به نقدهای بی‌جهت و مغرضانه می‌کنند. درصورتی که رسالت رسانه چه تصویری چه نوشتاری سازنده بودن و بهتر کردن ضعف‌های یک کار باید باشد و نقاط قوت را ببیند و برای اشاعه آن کمک کند.آهنگ جدید بابک جهانبخش،آلبوم جدید بابک جهانبخش،آهنگ پیشواز بابک جهانبخش،بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده،بیوگرافی بابک جهانبخش ویکی پدیا،بیوگرافی کامل بابک جهانبخش،عکس و بیوگرافی بابک جهانبخش
تنها به این خاطر سراغ کارهای متفاوت می‌روم تا برچسب تکراری و یکنواخت بودن از روی من برداشته شود. در واقع من در این سال‌ها به این باور رسیده‌ام که مخاطبان ما تکرار را دوست دارند چون وقتی از شما می‌خواهند که کاری شبیه « من و بارون»، «چی شده» یا «دوست دارم» اجرا کنی یعنی من تکراری می‌خواهم. فضاها محدود می‌شود اما خب ما هم مطمئنا چیزی را که مخاطبان‌مان می‌پسندند را کار می‌کنیم. من تمام چیزهایی را که می‌خوانم به خصوص ترانه‌ها و کارهایی که مال خودم است، درواقعیت تجربه کردم و تمام‌شان برای من واقعی و ملموس است شاید برخی از این کارها حس الان من نباشند ولی کاملا حس‌شان کردم. به همین خاطر تا چیزی را باور نداشته باشیم نمی‌توانیم آن را به همان خوبی انتقال دهیم. پس اگر محبوب می‌شود به نحوی به سازنده آن نزدیک و با حس آن درگیر است. مثلا من «ایده‌آل» را برای پسرم آرتا خواندم. حاضرم قسم بخورم زمانی که موسیقی را شروع کردم هیچ حمایتی نشدم .اصلا تا زمانی که پای پول وسط باشد کارها خراب می شوند.چیزی که در کل این سال ها شنیده شده و برایش زحمت کشیده ام با پول به​دست نمی آید.چون کاری که ساخته می شود باید دلی باشد نه بیزینسی.
اگر مقایسه کنید متوجه می‌شوید که امسال چند آلبوم منتشر شد اما به نظر من به نسبت «اکسیژن» حرف زیادی برای گفتن داشت. مثلا آهنگ‌هایی مانند منو نگاه کن، رازودر مجموع سه چهار آهنگ خوب در آلبوم بود و جواب خود را گرفتند. ولو اینکه این اتفاق خوب اگر برای یکی از تراک‌های آلبوم هم می‌افتاد، کافی بود. هر چه پیش می‌روی تجربه بیشتری کسب می‌کنی امیدوارم که با گذشت زمان نقاط قوت کارهایم بیشتر و نقاط ضعف آن کمرنگ شود چون حداقل اگر ۱۰ پله بالاتر نرفتی اما موج خود را حفظ کرده‌ای. چرا که زیاد از این نوع شکست‌ها در کار دوستان هنرمند می‌بینیم که مثلا با موفقیت یک آلبوم،کارهای بعدی یک شکست بزرگ را برایش رقم می‌زند.
من احساس می‌کنم « اکسیژن » نقاط قوتش بیشتر از نقاط ضعفش بود و جالب است بدانید که حتی اکسیژن در بعضی شهرها و کشورها پرفروش‌تر و محبوب‌تر از آلبوم «من و بارون» بود که فکر می‌کنم ریتم شادتر این آلبوم دلیلی برای این محبوبیت بیشتر بود. به هر حال من هر دوکار را دوست داشتم با این که نمی‌دانم چقدر موفق بوده یا نبوده‌ام. ولی در اصل من جواب خودم را در کنسرت و اجراهای زنده‌ام می‌گیرم. درست وقتی که درخواست‌ها و علاقه طرفداران در خواندن آهنگ‌ها را می‌بینم.
نمی‌خواهم آبروی من و بارون برود من آدم شدیدا احساساتی هستم و حاشیه همیشه اذیتم می‌کند. زمان منتشر شدن «اکسیژن» گفتم که خیال آلبوم دادن ندارم چون از کار و آلبوم و کنسرت دادن مدتی بود که خسته بودم. تمرکز روی کار، خانواده و به ویژه حاشیه‌ها کار را برایم سخت‌تر و من را خسته‌تر می‌کرد. اما خوشبختانه من جزو آن دسته آدم‌هایی هستم که خودم را به سرعت پیدا می‌کنم. زمانی که احساس کنم حرفی برای گفتن هست و ذهنم یاری می‌کند هرگز جلوی آن را نخواهم گرفت. من اول باید از «من و بارون»، «اکسیژن» و کارهای قبلی درس بگیرم و نقاط قوتش را نگه دارم و با پالایش چیزهای بهتر و جدیدتری به آن اضافه کنم و آلبوم بدهم چون به هر حال مخاطب من هم از من توقع دارد چون این حرف مخاطب من نبود که آلبوم ندهم. آنها به من لطف دارند اما زمانی آلبوم جدید را کار خواهم کرد که آبروی «من و بارون» و کارهای دیگر کارنامه‌ام را نبرم.
نمی‌توانم بگویم که صددرصد اتفاق‌هایی که مدنظرم بود در این آلبوم افتاد اما نمره ۱۰ را هم به آن نمی‌دهم ولی آهنگ​ها نسبت به چیزی که می‌خواستم، نمره ۱۶ یا ۱۷ را می​گیرد یعنی خطای فراوانی نداشت. من نمی‌خواستم اکسیژن تکراری باشد به همین دلیل یکسری فضاهای تازه را امتحان کردم مثلا کار « بسه دیگه» که با موج شدید انتقادات همراه شد و خیلی راحت می​گویم که طرفداران هم آن را دوست نداشتند ولی خب تغییر است دیگر برای تغییر باید وارد فضاهای تازه‌ای شد. فضاهایی که حتی من هم شنونده آنها نیستم اما بعضی وقت‌ها خوب است با در نظر گرفتن اینکه به کلیت کار لطمه‌ای نزند ولی همین کار ژانری بود که از سال‌ها پیش دوست داشتم آن را تست کنم. بین آهنگ هایی که اخیرا شنیده ام از کارهای همایون شجریان و علیرضا قربانی واقعا لذت بردم.به نظر من کار خوب را باید تعریف کرد نمی دانم چرا ما از هر چیزی که گوش می دهیم می خواهیم ایراد بگیریم.هر کاری را باید اول با حس گوش کرد بعد اگر بد بود می گوییم بد است .اگر چه باز هم قاضی آن مردم هستند.

گفتگو با همسر جهانبخش

مروارید شهریاری، متولد تهران و دارای مدرک مدیریت بازرگانی هستم، در حال حاضر مشغول ثبت یک شرکت بازرگانی و همچنین ترجمه یک کتاب بازرگانی میباشم.
از زندگی با بابک راضی هستید؟ و آیا زندگی با یک هنرمند سخت است؟ بابک تا آنجایی که امکانش بوده، سختیهای کارش را داخل خانه نیاورده که من بخواهم احساس سختی کنم در کل از او راضی هستم.
کدام کارهایش را بیشتر دوست دارید؟ من با تمام کارهای بابک ارتباط قلبی خوبی برقرار میکنم و سخت است که بگم کدام کارهایش را بیشتر دوست دارم، چون از لحظه اول تا لحظه آخر هر کارش کنارش بودم ولی آهنگ «به کسی چه» را از آلبوم احساس بیشتر دوست دارم.
بابک جهانبخش بیشتر چه غذایی دوست دارد؟ همه چی(باخنده) نقطه ضعف بابک. کمی مکث: زیاد دقت نکردم(باخنده) خوب یکی از خصوصیات بابک جان را برای ما بگویید؟ خیلی احساساتی.
دیگر؟ آشنایان ره عشق درین بحر عمیق غرقه گشتند و نگشتند با آب آلوده! آیا موسیقی بعد از انقلاب در ایران رشد خوبی داشته است؟ بله خیلی، به نظر من الان ۱۰ خواننده هستند که موسیقی ایران را میچرخانند، ولی کسانی هم هستند که میخواهند با پول وارد این عرصه بشوند و یا به زور میخواهند هنر را به خودشان تزریق بکنند، ولی نمیدانند که این کارها فایدهای ندارد چون هنر ذاتی است.
ساز تخصصی شما چیست؟ در سنین نوجوانی پیانو و گیتار مینواختم و بعد شروع کردم به آهنگسازی، تنظیم و…
کنسرت بعدی شما چه زمانی است؟ جدا از تهران در شهرهایی چون، کرمان، رشت و اصفهان اجرا دارم.
اهل سفر کردن، کتاب خواندن و ورزش هستید؟ اهل سفر کردن هستم ولی به خاطر مشغله زیاد وقت کتاب خواندن و ورزش کردن را ندارم.
کارتونهای زمان کودکیات یادت هست؟ تام و جری،پلنگ صورتی و فوتبالیستها
اهل فیلم دیدن هستید؟ آخرین فیلمی که دیدهاید چه بود؟ خیلی زیاد، «نفوذی» فیلم قشنگی بود.
دوست داشتی به کدام دوره از زمان سفر میکردید؟ چرا؟ (با کمی مکث) زمان فرعون، چون میخواستم بپرسم که این اهرام مصر را به چه شکل ساختهاند.(باخنده)
زندگی بدون چی برات جهنمه؟ عشق، به نظر من بیفایده است اگر کسی بدون عشق وارد کاری بشود.
روز اولی که به مدرسه رفتی را یادت هست؟ بله، روز اولی که به مدرسه رفتم یادم میآید که یک کلاههایی شبیه همین کلاههای تولد خودمان به ما میدادند، داخل این کلاهها پر از شکلات و پاستیل بود و ما سال اولیها را بین مقاطع بالاتر میچرخاندند که همه به ما خوشامد بگویند اما من به جای اینکه حواسم به جشن باشد همش دستم در آن کلاه بود و شکلات و پاستیل میخوردم(باخنده)!!!
آخرین جوکی که شنیدی و خندیدی؟ (باخنده): یک آقایی ریش پروفسوری گذاشته بود میره پیش رفیقاش میگه: بچهها هر سوالی دارید امروز بپرسید چون فردا میخوام ریش پروفسوریمو بزنم!!
زندگی را دوست داری چون؟ باید زندگی کرد.
اوقات فراغت خود را به چه شکل سپری میکنید؟ اغلب به مسافرتهای داخلی و خارجی میروم.
نظر واقعی خود را در مورد خبرنگارها بگویید؟ راستش هر کاری جنبههای مثبت و منفی دارد، اما به نظر من اگر خبرنگارها نباشند ما از اطرافمان واقعا بیخبر میمانیم، من هیچ مطلب بدی از سمت خبرنگارها ندیدم و بدون اغراق میگویم که کمک زیادی به اطلاعرسانی میکنند.
اگر یک روز به شما بگویند که باید دو هفته با سه وسیله در یک جزیره زندگی بکنید چه با خودتان میبرید؟ چادر، آب، آتش و اگه شد یواشکی یک تکه نان هم با خودم میبرم که از گشنگی تلف نشوم!!
رفیق روزهای خوب و بد؟ همسر مهربانم.
به چه شکل با همسرتان آشنا شدید؟ من سال ۸۸ در لندن کنسرت داشتم که همسرم یکی از عوامل برگزارکننده آن کنسرت بود، از همان جا با همسرم آشنا شدم. بعد با پدر و مادرم رفتیم به خواستگاری ایشان و بقیه ماجرا که خودتان میدانید…
با یک کلمه این کلمات را کامل کنید: محسن یگانه: با احساس و با معرفت، ایران: خاک من، فصل: بهار، بهترین آلبوم سال ۹۰: زندگی من(با خنده)، تهران: شهر همیشه بیدار، خانوادهسبز: آقای شجاعیمهر، قبض جریمه: نگو که دلم خونه، فیلم ترسناک: نمیبینم، توپ پلاستیکی: گل کوچک
یک خاطره جالب برایمان بگویید؟ راستش اسم شناسنامهای من علی جهانبخش است و در خانه و فامیل بابک صدایم میزنند. مثلا وقتی میخواهم با هواپیما سفر کنم و شناسنامهام را نشان میدهم هنگامی که اسمم را میبینند میگویند آقا شما برادر بابک جهانبخش هستید؟ من هم مجبور هستم بگویم بله(با خنده)
حرف آخر؟ ممنون از تمام کسانی که به من محبت داشتند و از من حقیر، «بابک جهانبخش» ساختند.

بابک جهانبخش در کنسرت گذشته خود ضمن اظهار ناراحتی از جان‌باختن شمار زیادی از هموطنان در مناسک حج، از حاضران در سالن تقاضا کرد به احترام قربانیان فاجعه منا یک دقیقه سکوت کنند.

این خواننده پاپ کشورمان ابتدا با قطعه «تهران» اجرای خود را آغاز کرد، سپس در ادامه قطعات متضاد آرام و شادی را اجرا کرد. وی تأکید داشت در این کنسرت ترانه‌هایی را بخواند که کمتر در اجراهای قبلی خوانده است.

وی گفت: من امسال قصد دارم آلبومی ارائه ندهم، چون فکر می‌کنم نیاز به یک وقفه است، البته گمانم به اندازه یک آلبوم تک‌آهنگ داده‌ام.

جهابنخش در ادامه قطعات «انقدر حالم خرابه، چی شده، یه چیزی می‌گیا، منو نگاه کن، روزمرگی، ای دل، چه حس خوبیه» را برای حاضران در سالن اجرا کرد، او حین اجرای یکی از قطعات گفت: این ترانه را برای پسرم خواندم. راستش تا وقتی پدر نشده بودم نمی‌دانستم معنای آن چیست و پدرم چقدر مرا دوست دارد!

جهابنخش در ادامه از دو اتفاق ناگوار روزهای اخیر یاد کرد. وی ضمن تشکر از حضور سیدمهدی رحمتی (دورازه‌بان تیم استقلال) در کنسرت خود، یاد و خاطره هادی نوروزی کاپیتان مرحوم تیم پرسپولیس را گرامی داشت.

وی سپس ضمن اظهار ناراحتی از جان‌باختن شمار زیادی از هموطنان در مناسک حج، از حاضران در سالن تقاضا کرد به احترام قربانیان فاجعه منا یک دقیقه سکوت کنند.

پس از آن، جهانبخش قطعه زیبای «وقتی به تو فکر می‌کنم» را با همراهی پیانو و ویولن‌سل سوگل شیری اجرا کرد که حضور این نوازنده ارکستر سمفونیک، با تشویق‌های پیاپی هواداران مواجه شد.

در ادامه این کنسرت که به همت مؤسسه اکسیر نوین برگزار می‌شد، جهانبخش قطعه خاطره‌انگیز «چی شده» را اجرا کرد و از اینکه هنوز بعد از 10 سال برای مخاطبان جذابیت دارد، ابراز خرسندی کرد.

در کنسرت شب گذشته بابک جهانبخش، رضا تاجبخش (رهبر گروه، تنظیم کننده، نوازنده پیانو و کیبورد)، بابک ریاحی‌پور (سرپرست گروه و نوازنده گیتارباس)، ایلیار خسروی (درامز)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک)، بهنام حکیم (گیتار نایلون و بوزوکی)، انوشیروان تقوی (کیبورد)، میلاد سعدی (پرکاشن) و … حضور داشتند

 

آهنگ پیشواز همراه اول بابک جهانبخش  خواننده پاپ و محبوب ایران

در ادامه کد آهنگ پیشواز بابک جهانبخش مخصوص مشترکین همراه اول برای شما عزیزان قرار داده شده است .

پخش
83629     گذشته
83628     تو رو میخوام
83627     عادت
83626     افسانه
83625     عاشقی
83624     هذیون
83623     دوست دارم
83622     زندگی من
83621     باور کن
82956     می ترسم
82955     باید برم
82954     هرگز
82953     خاص
82952     شاید
82951     جاذبه
82950     پاییز
82949     تورو دوست دارم
82948     تصمیم
82947     حالم خوبه
82163     میکس اثربابک جهانبخش
81401     تو خوبی
77883     نیم روز 1
70347     دلتنگی
70346     هویت
70345     اعتراف
70344     هنرمند
70343     اشتباه
70342     عاشق تر
70341     حواست نیست
70340     اسطوره
70339     جاه طلب
70338     همین یه بار
70337     مدار بی قراری
70336     معجزه
61192     رمیکس
61191     نا مهربونی
61190     یکی بود یکی نبود
61189     خداحافظ
61188     تکو تنها
61187     زمزمه
61186     مادر
61185     خورشید و ماه
61184     حضور
61183     یادته
61182     چی شده
61181     می دونم
53908     پناهم بده
53907     بخشیدمت
53906     به کسی چه
53905     بیخودی
53904     بی ستاره
53903     بد نیست
53902     یاد تو
53901     کجایی
53900     رفتی و شکستی
53899     احساس
53898     با تو
50168     خونه
50167     روز مَرِگی
50166     فقط به عشق تو
50165     عذاب
50164     رویای شیرین
50163     چه حس خوبی
50162     راز
50161     بسه دیگه
50160     یه چیزی میگی
50159     تا حالا شده
50158     منو نگاه کن
50157     اکسیژن
35083     فکرشو کن
35082     می میرم
35081     چی نصیبت میشه
35080     تازگیا
35079     از چشم من
35077     زمستون
35076     برو دیگه
35075     رسمش نبود
35074     فال
35073     اگه نباشی
34841     کاسه گندم
31457     من و بارون
31456     دوباره
31455     ای کاش
31454     اقرار
31453     ایدآل
31452     به خودت باختمت
31451     من و بارون
31450     مواظب خودت باش
31449     ای دل
31448     دیدنی شدی
31447     همه دنیام

عکس بابک جهانبخش و همسرو فرزندش در اینستاگرام
عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری
عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری
عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری
عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری
عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری
برای دانلود آهنگ آخر بابک جهانبخش به نام روزای ابری به لینک زیر مراجعه کنید

برای دانلود آهنگ های بابک جهانبخش به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود آهنگ های بابک جهانبخش

پست اختصاصی سایت دانلود آهنگ جدید وب آهنگ

آموزش دانلود : روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link as را بزنید و در مسیر دلخواه ذخیره کنید

در اندروید بر روی لینک ها نگه دارید تا منو باز شود و گزینه save link را بزنید

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

براي ورود به کانال تلگرام [وب آهنگ] کليک کنيد