بیوگرافی کامل مجید خراطها+مصاحبه و عکس جدید مجید خراطها

دسته بندی : بیوگرافی

بیوگرافی کامل مجید خراطها,بیوگرافی مجید خراطها و همسرش,بیوگرافی مجید خراطها از زبان خودش

بیوگرافی کامل مجید خراطها

برای مطالعه بیوگرافی خواننده به ادامه مطلب مراجعه کنید …

بیوگرافی کامل مجید خراطها

مجید خراط‌ها (۱۹۸۲) خواننده ایرانی، ترانه‌سرا، نوازنده و آهنگساز موسیقی پاپ است.

اولین آلبوم حرفه‌ای وی در سال ۸۴ به نام تنهاترین تنها منتشر شد و سپس آلبوم زخم زبون در زمستان ۸۵ منتشر شد. پس از ساخت تک موزیک‌ها و موزیک و تنظیم آلبوم برای دیگر هنرمندان، آلبوم سوم خود را با نام وداع به بازار عرضه داشت و آلبوم آواره در زمستان ۸۷ ارائه داد. وی در سال ۸۹ آلبوم “کنسل” را که مضامین اجتماعی را در برداشت منتشر کرد که حاشیه‌های زیادی حاکی بر انتشار آهنگ “کنسل ” در پی داشت. مجید خراطها در ادامه تک ترک کنسل۲ و آهنگ‌های دیگری چون کما (جوابم کردن) و کارتن خواب را نیز با این مضامین عرضه کرد.

مجید خراطها در سال ۱۳۹۱ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجاز به انتشار رسمی آلبوم شد و اولین آلبوم رسمی خود را به نام «دیگه میرم» در آخرین روزهای اسفند۹۱ منتشر کرد. اولین کنسرت رسمی و مجاز وی در سالن میلاد در تهران بود. خراطها بعد از سه سال در سال ۱۳۹۴ آلبوم دارم میرم و موزیک ویدیو دارم میرم را با مضمون «مبارزه با بیماری سرطان» منتشر کرد.

آخرین ترک منتشر شده از وی با همکاری وحید خراطها به نام زندگیمی بابا می‌باشد.

مجید خراطها همچنین در سال گذشته موفق به کسب مجوز اجرا شد

واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه موسیقی پاپ «مجید خراطها» به سرپرستی و خوانندگی مجید خراطها را صادر کرد.

این اجرادرروزهای 29 و 30 تیر ماه، ساعت 18 و 21:30 هر شب دو سانس، درسالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، با اجرای 13 قطعه به روی صحنه می‌رود. این گروه در اجرای خود قطعه‌هایی چون «آواره»، «بی وفا»، «مسافر» و «لحظه آخر» را اجرا می‌کنند.

امتیاز مجوز این اجرا، برای شرکت  فرهنگی – هنری گیتی گویش صادر شده است .

همچنین واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی مجوز اجرای صحنه‌ایِ گروه «سیمین غانم» ویژه بانوان را صادر کرد.

براساس اعلام سایت دفتر موسیقی، واحد نظارت وارزشیابی دفترموسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز 6 اجرای صحنه ای موسیقی در تهران را نیز صادر کرد.

گروه‌هایی که مجوز اجرا در تهران را گرفته‌اند به این شرح‌اند:

گروه کلاسیک «دوئت فلوت وگیتار» به سرپرستی فیروزه نوایی. این اجرا در روزهای 7 ،8و 9 مرداد ماه، ساعت 21، هرشب یک اجرا، درسالن فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. «دوئت فلوت وگیتار» در این اجرا  11 قطعه، همچون، “bizz”، “entract”و “liebertango ” را می‌نوازند.

تکنوازای پیانو توسط شایان تاج بخش. روز 12 مرداد ماه، دریک سانس، ساعت 21 درفرهنگسرای نیاوران. تاج بخش با اجرای 24 قطعه، همچون «رقص بهار»، «گل گلدون» و «جان مریم» کنسرتش را به روی صحنه می‌برد.

گروه موسیقی تلفیقی «بادبادک» به سرپرستی حسین حسنی‌نیا، در روزهای 15 و 16 مرداد ماه، هرشب دو اجرا، ساعت 18 و 21  درتالار رودکی. گروه «بادبادک» 10 قطعه، مانند «چرخان»، «مراقبه»، «شب» و «سماع» را صادر کرد.

گروه موسیقی سنتی «شتک» به سرپرستی تهمورس پورناظری. این اجرا درروزهای 1 الی 3 شهریور ماه، ساعت 21:30 هرشب یک سانس درتالاروحدت، با اجرای 5 قطعه، همچون، «آن سوی ما»، «بارانه» و «سایه‌ها» برگزارخواهد شد.

گروه موسیقی محلی «ریحان اردبیل» به سرپرستی یاشار آذرتاش وخوانندگی هاشم اسلامیان. روزهای 4و 5 شهریور ماه، دریک سانس، ساعت 21:30 درتالاروحدت. این گروه، با اجرای 11 قطعه، همچون «بهارآمد»، «سارای» و «مادر»، برای علاقمندان به رروی صحنه می‌رود.

گروه موسیقی «وحید عمادی» به سرپرستی وگویندگی سید وحید عمادی. روز 26 شهریور ماه، یک سانس، ساعت 20:30 درسالن آفتاب ایوان شمس، با اجرای 9 قطعه، مانند «نگاه تو»، «مادر»، «تمنا» و «صدایم کن».

این اجرا در روزهای 31 تیرماه و 1، 2، 9 مرداد ماه، ساعت 15، هر شب یک سانس، درتالاروحدت. با اجرای 36 قطعه ،همچون، «ستاره»، «بی قرار»، «حلقه» و «گل پامچال» برگزارخواهد شد.تسنیم نیوز

بیوگرافی کامل مجید خراطها

بیوگرافی کامل مجید خراطها

حضور مجید خراطها و دیگر خوانندگان در مراسم ترحیم حبیب محبیان

علاقمندان به حضور در مجلس یادبود مرحوم محبیان پیش از آغاز مراسم در محدوده مسجد جامع شهرک غرب حاضر شده و تصاویری از این خواننده را در دست داشتند.
* نیروهای امدادی و عوامل اورژانس، آتش نشانی، نیروی انتظامی و پلیس راهور تهران بزرگ نیز به منظور برقراری نظم و امنیت در اطراف محل برگزاری مراسم مستقر شده اند.

* عوامل اجرایی برگزاری مراسم از ورود خبرنگارانی که فاقد کارت مخصوص هستند به داخل مسجد جلوگیری می کنند، همین امر موجب شده تا جمعیت قابل توجهی در بیرون مسجد جامع شهرک غرب و محوطه اطراف آن اجتماع کنند.

* حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی ایران در مجلس یادبود مرحوم حبیب محبیان سخنرانی کرد.

* افرادی که موفق به حضور در داخل مسجد نشده اند، تصاویر مرحوم محبیان و همچنین دست نوشته های از ترانه های وی را با خود همراه داشتند.

* برادر مرحوم حبیب محبیان با حضور در میان جمعیت مستقر در محوطه مسجد جامع شهرک غرب، از ابراز همدردی و همراهی مردم با خانواده محبیان قدردانی کرد.

* متن چاپ شده بسیاری از ترانه های حبیب محبیان در میان جمعیت شرکت کننده در مراسم توزیع شده است.

* تجمع مردم در مقابل مسجد موجب ترافیک در سطح خیابان منطقه شهرک غرب شده است.

* طرفداران این خواننده پاپ از شهرهایی مانند اهواز، قوچان، اصفهان، گناوه و دیگر شهرهای ایران برای شرکت در مراسم به تهران آمده اند.

* جمعیت حاضر در محوطه مسجد جامع شهرک غرب با ذکر صلوات و سردادن شعارهایی از جمله «حبیب روحت شاد، مرد تنهای شب بدرود بدرود» یاد و خاطره این خواننده کشورمان را گرامی داشتند.

* پل عابرپیاده مقابل مسجد جامع شهرک غرب به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت مسدود شده و امکان تردد برای افراد از آن وجود ندارد.

* محمد پسر حبیب محبیان که در خارج از کشور زندگی می کند، امروز در مراسم یادبود پدر حضور داشت.

* برخی از چهره های فرهنگی و هنری از جمله ایرج مهدیان، منوچهر بابازاده، مجید خراطها، مهدی یراحی و رضا بنفشه خواه در مراسم یادبود حبیب محبیان حضور داشتند.

حبیب محبیان 21 خرداد ماه سال جاری در سن 61 سالگی بر اثر عارضه قلبی در روستای نیاسته کتالم از توابع شهرستان رامسر درگذشت.

پیکر مرحوم محبیان در روستای نیاسته تشییع و بخاک سپرده شدایرنا

بیوگرافی کامل مجید خراطها

  بیوگرافی کامل مجید خراطها

بیوگرافی کامل مجید خراطها

پست اختصاصی سایت دانلود آهنگ جدید وب آهنگ

برای دانلود آهنگ های مجید خراطها به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود آهنگ های مجید خراطها

بیوگرافی محسن چاووشی حسینی بصورت کامل + عکس های جدیدش

بیوگرافی کامل سیروان خسروی + مصاحبه و عکس اینستاگرام سیروان خسروی

بیوگرافی احسان خواجه امیری و همسرش + عکس از احسان خواجه امیری و همسرش

بیوگرافی کامل بابک جهانبخش + عکس بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری

بیوگرافی بنیامین بهادری + مصاحبه و عکس بنیامین بهادری و همسر جدیدش

بیوگرافی کامل حامد همایون + اینستاگرام و عکس حامد همایون

بیوگرافی کامل علیشمس و مهدی جهانی + عکس علیشمس و مهدی جهانی

آموزش دانلود : روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link as را بزنید و در مسیر دلخواه ذخیره کنید

در اندروید بر روی لینک ها نگه دارید تا منو باز شود و گزینه save link را بزنید

اشتراک گذاری مطلب

*

code

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

براي ورود به کانال تلگرام [وب آهنگ] کليک کنيد